Mitsubishi CNC'nin geniş ürün yelpazesinden transfer makinelerine yönelik üretilen C64 Kontrol ünitesi TTM için üretilen özel makinelerle birlikte yurtdışına ihraç edildi. 2 adet boru pah açma ve pah kırma makinesi Mitsubishi CNC C64 kontrol sistemiyle donatılmıştır.

Makineler iki sistemli olup, her iki sistem birbirinden bağımsız yada birlikte senkronize çalışabilmektedir. EXPANSION CNC 7369 Modeli 4 eksenli olup 2 fener miline sahiptir. EXPANSION CNC 7368 Modeli 6 eksenli olup 6 fener miline sahiptir. Spindle motorlar Mitsubishi FR-A740-5.5K inverterleri ile kontrol edilmektedir.

 

INVERTER DROOP FONKSİYONU :

İnverter droop fonksiyonu, aynı şaft üzerinde çalışan iki inverter arasında yük paylaşımını sağlar. İnverterler arasında herhangi bir bağlantı zorunluluğu yoktur. Bu fonksiyon kaldırma, köprü vinç yatay hareket ettirmede veya konveyor uygulamalarında mükemmel sonuç verir.

Mitsubishi CNC Artık Türkçe :

Mitsubishi CNC M70 serisi tezgahlar, bir yükleme aracı vasıtasıyla artık ikinci dil olarak Türkçeye çevrilebilmektedirler. Bunun yanı sıra Mitsubishi CNC M70, M700, E60, E68 kontrol sistemlerine ait G kod programlama kılavuzları da işleme merkezi ve torna olarak ayrılmış durumda Türkçe'ye çevrilmiştir. Üreticiler için büyük kolaylık anlamına gelen bu kılavuzlar ve yükleme araçları Mitsubishi Electric Türkiye distribütörünün ana ofisinden temin edilebilmektedir.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile