TOPSOLID SAS, GRASS ile bir ortaklık imzaladı ve TopSolid kullanıcısının TopSolid içindeki ürün modellerine erişmesine izin verdi.

TopSolid' Store'umuzdan indirildikten sonra , TopSolid'Wood kullanıcıları bu ürünlere doğrudan TopSolid'den erişebilecekler. Arama işlevleri, gerekli öğeyi bulmalarına ve üretkenliklerini artırmak için gelişmiş kitaplıklar oluşturmalarına olanak tanır.

3 dilde (Almanca / İngilizce / Fransızca) mevcut olan bu öğeler şunları sağlar:

  • Öğe Tanımlama
  • Öğe Referansı
  • Tedarikçi bilgileri

GRASS hakkında;

GRASS, mobilya endüstrisinin geliştirme ortağı ve sistem tedarikçisi olarak 65 yılı aşkın süredir müşterilerine ilham veren ürünler yaratmaktadır. GRASS sürgü ve çekmece sistemleri, menteşe, kanat ve köşe dolap sistemleri prestijli markaların mobilyalarını hareket ettiren marka ürünlerdir. Daha fazla bilgi için www.grass.at adresini ziyaret edin .

TOPSOLID SAS hakkında;

Merkezi Fransa, Evry'de bulunan TOPSOLID SAS, mekanik imalat, kalıp, ahşap ve sac metal işleme endüstrileri için CAD / CAM ve ERP çözümleri sağlayan TopSolid yazılımının yayıncısıdır. Şirket, 320 çalışan sayısı ile 2018'de 45 milyon € 'nun üzerinde ciro yaptı. TOPSOLID her yıl cirosunun yaklaşık% 30'unu entegre yazılım yelpazesi için araştırma ve geliştirmeye yatırıyor. Şirket 1984 yılında kuruldu ve 1997'den beri uluslararası arenada varlığını sürdürüyor. Bugün, yazılımın yaklaşık% 70'i tüm dünyada 60 katma değerli bayi ağı aracılığıyla ihraç ediliyor. Daha fazla bilgi için www.topsolid.com adresini ziyaret edin .


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile